Close

Naprawa i wymiana tłumików

Dobierzemy tłumik do każdego auta!

Umów wizytę

Tłumik? To nie problem!

Masz problem z tłumikiem? Zgłoś się do nas. Zdiagnozujemy, naprawimy lub wymienimy na nowy.

Warsztat samochodowy Wawer Jugaz - Grzegorz Juga
Tłumiki wymiana

Tłumik wymaga wymiany? Mamy wieloletnie doświadczenie w serwisie tłumików samochodowych. Jesteśmy w stanie dobrać tłumik do każdego rodzaju samochodu. Nawet jeżeli jego produkcja już dawna została zakończona. Na miejscu dokonamy diagnozy i od ręki sporządzimy kosztorys. Z nami zawsze pewność wysokiej jakości. Warsztat tłumiki Wawer Jugaz zaprasza. Umów spotkanie!

Warsztat samochodowy Wawer Jugaz - Grzegorz Juga
Tłumiki naprawa

Wymiana tłumika jest pewnym standardem, wymaga wiedzy. Naprawa to często kunszt, wymaga dodatkowo wielu lat praktyki. Naprawa wymaga oceny czy i jak długo tłumik będzie pracował. Odpowiedzi na pytanie. Czy warto? Czy koszt ma sens, czy lepiej wymienić na nowy. Warsztat tłumiki Wawer Jugaz zaprasza. Z nami zawsze pewność wysokiej jakości. Umów spotkanie!

Warsztat samochodowy Wawer Jugaz - Grzegorz Juga
Tłumiki diagnostyka

Diagnostyka tłumika pozwoli uchronić przed niepotrzebnym stresem. Zgłoś problem na przeglądzie lub zgłoś się, aby sprawdzić tłumik przed podróżą i uniknąć kompilkacji. Sprawdzimy tłumik pod względem zużycia i ocenimy jego resurs lub konieczność wymiany na nowy. Warsztat tłumiki Wawer Jugaz zaprasza. Z nami zawsze komfort i wygoda. Umów spotkanie!

Naprawa lub wymiana tłumika? A może chcesz sprawdzić czy tłumik w Twoim aucie jest lub jak długo pozostanie sprawny. Chcesz wymienić, naprawić lub tylko upewnić się. Nic trudnego. Umów wizytę!

Zapraszamy do kontaktu. Zaproponuj termin wizyty, a wkrótce otrzymasz potwierdzenie lub propozycje innego terminu

Skontaktuj się z nami

Blog Klimatyzacja Wawer Jugaz - warsztat samochodowy

Zapoznaj się z naszymi materiałami i  poradami dotyczącymi klimatyzacji, metod i sposobów obsługi.